Wakacje dobiegły końca. Po dwumiesięcznej przerwie na szkolnych korytarzach znowu zrobiło się głośno. W poniedziałek 4 września 2023 r. uczniowie wrócili do szkoły opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do zdobywania wiedzy i stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi świetlicy i stołówki szkolnej.
Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się dnia 4 września 2023 r.
dla klas 5 - 8 o godzinie 9.00
dla klas 1 - 4 o godzinie 10.00
Każdy z Was mi przyzna rację,
że najlepsze są wakacje,
można jechać na Mazury
lub nad morze albo w góry ...

W czwartek 22 czerwca 76 najlepszych uczniów oraz absolwentów piotrkowskich szkół odebrało gratulacje od prezydenta Krzysztofa Chojniaka z okazji kończącego się roku szkolnego 2022/2023. W tym roku spotkanie odbyło się w Mediatece 800-lecia.

Nauka jest jak niezmierne morze.
Im więcej pijesz, tym więcej jesteś spragniony.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w piątek 23 czerwca.
Uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Konkursu. W tym roku bohaterem Konkursu był Friedrich Schiller, którego „Oda do radości” jest hymnem Unii Europejskiej.
W środę 7 czerwca 2023 r. uczniowie klas IIb i IIIb wybrali sie na wycieczke do miejscowości Żarki.
We wtorek 6 czerwca z dwudniowej wycieczki pożegnalnej wróciła klasa 8c.

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki