09-10-2017

Dzień Papieski

W każdą niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża obchodzony jest w Polsce Dzień Papieski. Tegoroczne święto odbywało się pod hasłem "Idźmy naprzód z nadzieją".

W środę 4 października 2017 r. uczniowie klasy 5c wybrali się na spacer po Piotrkowie Trybunalskim.

We wtorek 3 października 2017 r. w powszechnym i tajnym głosowaniu wybraliśmy skład Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły.
We wtorek 3 października 2017 r. w naszej szkole odbył Dzień Głośnego Czytania Biblii.

W środę 27 września 2017 r.uczniowie z klas III a i III c byli na wycieczce w Parku Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji".
W czwartek 21 września 2017 r. uczniowie klas piątych oraz kilkoro uczniów z klas szóstych i siódmych o świcie wyruszyli na dwudniową wycieczkę do Biskupina, Gniezna i Poznania.
„Cieszą nasze oczy kropki wesolutkie,
talenty wskazują: duże i malutkie”.
Problemy z koncentracją, senność, nieustanne sprawdzanie poczty elektronicznej… Jeśli dodać do tego jeszcze zaniedbywanie obowiązków i relacji ze znajomymi na rzecz Internetu – to mogą to być już poważne oznaki, że przestajemy kontrolować czas spędzany w sieci.

Zebrania z rodzicami odbędą się we wtorek 19 wrzesśnia 2017 r.
Wakacje minęły, uleciały jak chmurki na niebie.
Dzieci plecaki wzięły i biegną szkoło do ciebie...

ul. Jerozolimska 73
tel. / fax: 44 732-37-31
e-mail: sp5@sp5.piotrkow.pl

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

Ile czasu spędzasz przed komputerem w weekend?

Zobacz wyniki