W piątek 26 stycznia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole dzieci z piotrkowskich przedszkoli nr 1, nr 8, nr 11 i nr 24 z oddziałami integracyjnymi im. Misia Uszatka.

Gości powitała  pani dyrektor Magdalena Bobras. Następnie mali aktorzy z koła teatralnego "Maska" zaprezentowali swoim młodszym kolegom przedstawienie pt. "Gwiazdka", a dziewczynki z klasy IVc dały pokaz swoich umiejętności tanecznych. Po tych krótkich występach nasi mali goście z wielką ciekawością, pod opieką nauczycieli przystąpili do zwiedzania sal lekcyjnych, biblioteki, świetlicy, gabinetów terapeutycznych oraz sali gimnastycznej.
Tego samego dnia, popołudniu na Dzień Otwarty szkoły przybyła liczna grupa przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami.
Nasi goście obejrzeli prezentację multimedialną, w której przedstawiona została oferta edukacyjno - wychowawcza i terapeutyczna szkoły, a następnie  przystąpili do zwiedzania szkolnych pomieszczeń. Rodzice zachwyceni byli przestronnymi, jasnymi i bogato wyposażonymi salami lekcyjnymi, natomiast dzieciom najbardziej podobała się sala gimnastyczna i salka do terapii Integracji Sensorycznej.

Mamy nadzieję, że większość odwiedzających nas przedszkolaków zawita do nas ponownie 1 września, aby rozpocząć naukę w naszej szkole. Zapraszamy!