Jest karnawał, dzieci tańczą...

...gra muzyka przebierańcom.
W piątek 19 stycznia 2018 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy tradycyjnie zwany choinką szkolną.

O godzinie 14.00 na głównym holu, zamienionym na ten dzień w salę balową, pojawili się najmłodsi tancerze w różnobarwnych strojach karnawałowych. W barwnym korowodzie tańczyły królewny i królowie, piraci i wróżki, rycerze i czarownice, kotki, motylki i biedronki. Były też konkursy, w których można było wykazać się sprytem, refleksem i umiejętnościami tanecznymi.
Dwie godziny później swój taneczny maraton rozpoczęli uczniowie klas starszych, którzy bawili się znakomicie w rytmie najnowszych przebojów dyskotekowych. Zarówno starsi, jak i młodsi uczniowie bawili się przy muzyce, którą puszczał DJ Darek.