Oferta edukacyjna ZSP nr 5

Prosimy uczniów klas ósmych o zapoznanie się z ofertą ZSP nr 5, czyli popularnego "Ekonomika".

Kochani Uczniowie!
Z powodu epidemii koronawirusa większość dni otwartych oraz targów edukacyjnych w szkołach ponadpodstawowych została odwołana. My zdążyliśmy i z wielką radością mieliśmy okazję gościć Was w Naszej Szkole. Jeszcze raz dziękujemy za ogromne zainteresowanie jakim nas obdarzyliście. Od tego czasu dokładamy jeszcze większych starań by "Ekonomik" był dla Was drugim domem.
Przed Wami decyzja o wyborze szkoły. Koronawirus sprawił, że w tym roku szkolnym egzaminy zewnętrzne odbędą się w nowych terminach, a to zmienia harmonogram rekrutacji do liceów, techników i szkół branżowych. Egzamin ósmoklasisty, decyzją Ministra Edukacji Narodowej odbędzie się w połowie czerwca, w zeszłym roku w tym czasie czekalibyście już na wyniki.
Przygotowaliśmy dla Was krótką informację o każdym z kierunków jakie możecie znaleźć w Naszej ofercie.
Ofertę znajdziecie w załączniku.

oferta (pdf) 1.38mb, (Pobrań: 90)