Pod papugami...

We wtorek 4 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 6a i 6c wybrali się do Łodzi do Papugarni Carmen.

Odwiedziny w papugarni były pełną dźwięków i niezwykłych kolorów przygodą. Uczniowie mieli możliwość zobaczenia z bliska kilkudziesięciu gatunków papug, dotknięcia ich, a nawet nakarmienia. Wzięli też udział w prelekcji, podczas której poznali wiele ciekawostek o życiu i zachowaniach tych tropikalnych ptaków.

Wycieczka była nagrodą dla uczestników konkursu „Życie i działalność Ireny Sendlerowej”, który zorganizowany został na podsumowanie obchodów Roku Ireny Sendlerowej.

Sponsorem biletów wstępu do Papugarni Carmen w Łodzi i posiłku w McDonald's była Rada Osiedla "Przyszłość", której przedstawicielem jest pani Krystyna Słomka. Serdecznie dziękujemy!