Podsumowanie roku sportowego

W czwartek 18 października 2018 r. w hali Relax odbyło się spotkanie, w czasie którego podsumowano rozgrywki ligi szkolnej OSiR 2017/2018. W trakcie imprezy wręczono także nagrody dla najlepszych uczestników zawodów organizowanych przez Międzyszkolny Związek Sportowy.

Międzyszkolna liga sportowa jest corocznie organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zmagania odbywały się od września 2017 do czerwca 2018 rok, w czterech dyscyplinach sportowych: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna oraz mocowanie.
W rozgrywkach i zawodach w podziale na dziewczynki i chłopców brało udział osiem piotrkowskich szkół podstawowych. Nasza szkoła w klasyfikacji końcowej uplasowała się ma III miejscu. W nagrodę otrzymaliśmy czek na zakup sprzętu sportowego w wysokości 1080 zł.
         W tym samym dniu odbyło się również podsumowanie Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2017/2018 w ramach Igrzysk Dzieci. W klasyfikacji końcowej również uplasowaliśmy się na III miejscu pośród wszystkich szkół podstawowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!