Uroczyste ślubowanie

We wtorek 7 października uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klas pierwszych, którzy we wrześniu tego roku dołączyli do naszej szkolnej społeczności.

Ślubowanie klas pierwszych wpisane jest w tradycję naszej szkoły, dlatego, choć w zmienionej formie ze względu na sytuację epidemiologiczną, uroczystą przysięgę złożyły również tegoroczne pierwszaki. Uczniowie ślubowali wypełniać sumiennie obowiązki ucznia, uczyć się pilnie, być dobrym kolegą, dbać o dobre imię swojej szkoły i klasy oraz przysparzać dumy nauczycielom i rodzicom. Po złożeniu przez uczniów przysięgi, pani dyrektor Magdalena Bobras dokonała symbolicznego pasowania, dotykając ramienia każdego z pierwszaków czarodziejskim ołówkiem na znak przyjęcia w poczet uczniów szkoły.

Kochane pierwszaki życzymy Wam  radości z każdego dnia, sukcesów i spełnienia marzeń. Mamy nadzieję, że okres nauki w naszej szkole będzie czasem nie tylko owocnej pracy, ale również zawierania przyjaźni, które przetrwają długie lata.