Uroczyste ślubowanie

W piątek 28 września 2018 r. pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym oficjalnie włączeni zostali w poczet uczniów naszej szkoły.
Po miesiącu przygotowań, poznawania szkolnej rzeczywistości oraz praw i obowiązków ucznia, przyszedł czas na uroczyste pasowanie. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w czasie której dobra i zła wróżka wprowadziły dzieci w świat obowiązków i przywilejów pierwszoklasistów. Następnie odbyła się najważniejsza część, w trakcie której dzieci złożyły uroczystą przysięgę oraz zostały pasowane na pełnoprawnych uczniów szkoły. Uczniowie w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości przysięgali pilnie się uczyć, wzorowo zachowywać i godnie reprezentować swoją szkołę.
Uroczyste ślubowanie zakończyło rozdanie dyplomów oraz pamiątkowe zdjęcia.
Kochane pierwszaki! Życzymy Wam samych radosnych chwil w naszej szkole oraz przyjaźni z książkami, która przetrwa całe życie.