Weź udział w ogólnopolskiej akcji ekologicznej!

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji ekologicznej: „Sprzątanie Świata 2017” Samorząd Uczniowski zaprasza do aktywnego uczestnictwa w IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: "Oddaj zużyty telefon komórkowy - atrakcyjne nagrody czekają."

Do 17 listopada 2017 r. w naszej szkole  prowadzona będzie zbiórka zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach.
Przypominamy, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak np. ołów oraz kadm i są znacznym zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby. Zebrane w czasie ogólnopolskiej akcji ekologicznej zużyte i uszkodzone telefony komórkowe  zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.
Wyniki akcji ekologicznej – konkursu zostaną opublikowane zgodnie z regulaminem w styczniu 2018 r. na stronie www.ekophone.pl