Zajęcia opiekuńcze

W związku z poprawą sytuacji epidemicznej w kraju stopniowo uruchamiana jest praca szkół podstawowych. Prosimy rodziców chcących, aby ich dziecko brało udział w zajęciach opiekuńczo - wychowawczych na terenie placówki o wypełnienie i podpisanie oświadczenia, które pobrać można ze strony internetowej szkoły lub przy wejściu do budynku szkoły.

Prosimy również o  zapoznanie się z wytycznymi MEN dotyczącymi pobytu dziecka w placówce:
  • Rodzice i opiekunowie przyprowadzający/odbierający uczniów do/ze szkoły mają zachować dystans społeczny w odniesieniu do pracowników szkoły oraz innych uczniów i ich rodziców wynoszący min. 2 m.
  • Rodzice mogą wchodzić z dziećmi wyłącznie do przestrzeni wspólnej szkoły lub wyznaczonego obszaru z zachowaniem zasady – jeden rodzic z dzieckiem lub w odstępie 2 m od kolejnego rodzica z dzieckiem, przy czym należy rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności (m. in. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).
  • Do szkoły może uczęszczać wyłącznie uczeń zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
  • Uczniowie do szkoły są przyprowadzani/odbierani przez osoby zdrowe.
  • Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji nie wolno przyprowadzać ucznia do szkoły.
Szczegółowe wytyczne znajdziecie Państwo na stronie www.gov.pl

oswiadczenie pomiar temperatury (docx) 0.01mb, (Pobrań: 191)
ośwaidczenie dla rodziców (docx) 0.01mb, (Pobrań: 191)