Zdobyli kartę rowerową

W piątek 18 maja 2018 r. uczniowie klas piątych i szóstych uczestniczyli w egzaminie praktycznym na karę rowerową.
Po zdaniu części teoretycznej przyszedł czas na jazdę na rowerze. Uczniowie klasy VIa i VIc udali się  do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, gdzie pod czujnym okiem policjantów z Wydziały Ruchu Drogowego przystąpili do egzaminu. Druga grupa, składająca się z uczniowie klas piątych, zdawała swój egzamin w szkole, w specjalnie przygotowanym miasteczku ruchu drogowego.
Do części teoretycznej egzaminu uczniów przygotowała pani Iwona Sobańska, natomiast do części praktycznej - nauczyciele wychowania fizycznego. Wszyscy uczniowie przystępujący do egzaminu zdali go pomyślnie i wkrótce otrzymają upragnioną kartę rowerową. Życzymy im bezpiecznych wypraw rowerowych.