Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Dyrekcja i kadra pedagogiczna

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Magdalena Bobras
- język angielski

------------------------------------------------------------------

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Anna Eksman
----------------------------------------------------------------

NAUCZANIE ZINTEGROWANE

1.    Wiesława Kwiecień - 1a, Katarzyna Kowalska (nauczyciel wspomagający)
2.    Alina Mrozik - 1b
3.     Monika Wroniszewska - 1c
4.     Małgorzata Rucińska - 2a, Joanna Galia - (nauczyciel wspomagający)
5.     Dorota Nowak - 2b
6.     Iwona Zborowska - 2c
7.     Pauliana Rybak - 3a, Anetta Wnuk (nauczyciel wspomagający)
8.     Marta Biłek - 3b
9.     Edyta Kaźmierczak - 3c

-------------------------------------------------------------------------

JĘZYK POLSKI

1.     Alicja Pabich - wychowawca kl. 7a, "Ortograffiti"
2.     Beata Łuczyk - wychowawca kl. 6d
3.     Anetta Jakubik-Piątkowska
4.     Katarzyna Skóra - wychowawca kl. 8b
6.     Agnieszka Turniak

HISTORIA

1.    Marta Chojnacka - wychowawca kl. 7c
2.    Arkadiusz Eksman


WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

1.    Arkadiusz Eksman

JĘZYK NIEMIECKI

1.     Agnieszka Siwakowska - wychowawca kl.4a

MATEMATYKA

1.     Maria Fajer - wychowawca kl. 8c
2.     Joanna Kopka - wychowawca kl. 5b
3.     Zofia Dąbrowska - wychowawca kl. 5a

PRZYRODA

1.    Kinga Dendek

MUZYKA

1.     Grażyna Baranowska

PLASTYKA

1.     Iwona Sobańska - wychowawca kl. 6a

TECHNIKA
1.     Iwona Sobańska

INFORMATYKA

1.     Dorota Malec-Lipowska - wychowawca kl. 6c
2.     Katarzyna Skóra - wychowawca kl. 8b

WYCHOWANIE FIZYCZNE

1.     Zenon Kurzydlak
2.     Jarosław Jaworski
3.     Małgorzta Wójtowicz - wychowawca kl. 6b
4.     Robert Pawlikowski

RELIGIA

1.     Lidia Lisiak
2.     Agnieszka Płachta

JĘZYK ANGIELSKI

1.        Sandra Motyl - wychowawca kl. 7b
2.        Renata Bystrzycka
3.        Ewa Wojtasik - wychowawca kl. 5c
4.        Magdalena Ostrowska-Anflik



CHEMIA
1.        Urszula Zielonka - wychowawca kl. 8a

FIZYKA
1.        Anna Kosmowska - wychowawca kl. 4b

BIOLOGIA
1.       Kinga Dendek
2.       Iwona Jończyk


GEOGRAFIA
1.       Dorota Lipowska-Malec

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

1.     Dorota Nowak
2.     Iwona Renosik

PEDAGODZY SPECJALNI (kl. 4-8)

1.    Anna Nowaczyk – kl. 6a
2.    Iwona Renosik- kl. 7a
3.    Agnieszka Walas -  kl. 8a
5.    Magdalena Grochowalska - kl. 5a
6.    Dagmara Łągwa - Integracja Sensoryczna
7.    Krystyna Strzelczyk - kl. 7b
8.    Ewelina Manikowska - kl. 4a (terapia EEG Biofeedback)


PEDAGOG SZKOLNY
Agnieszka Chwastowska

LOGOPEDIA
Iwona Dąbrowska - terapie: logopedyczna i metodą Tomatisa

ŚWIETLICA

1.     Ewelina Grabowska - kierownik świetlicy
2.     Anna Miler
3.     Jadwiga Molka

BIBLIOTEKA

Ewa Woźniak