Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Dyrekcja i kadra pedagogiczna

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Magdalena Bobras
- język angielski

------------------------------------------------------------------

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Anna Eksman
----------------------------------------------------------------

NAUCZANIE ZINTEGROWANE

1.     Paulina Rybak- 1a, Agnieszka Chwastowska (pedagog specjalny)
2.     Marta Biłek - 1b
3.     Monika Wroniszewska- 1c
4.     Wiesława Kwiecień - 2a, Ewelina Manikowska - (pedagog specjalny), EEG Biofeedback
5.     Alina Mrozik - 2b
6.     Małgorzata Rucińska- 3a, Magdalena Grochowalska (pedagog specjalny)
7.     Dorota Nowak - 3b
8.     Iwona Zborowska - 3c

-------------------------------------------------------------------------

JĘZYK POLSKI

1.     Alicja Pabich - wychowawca kl. 5a, "Ortograffiti"
2.     Beata Łuczyk - wychowawca kl. 4d
3.     Anetta Jakubik-Piątkowska
4.     Katarzyna Skóra - wychowawca kl. 6b
5.     Marta Jureńczyk - wychowawca kl. 6a
6.     Agnieszka Turniak

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

1.    Marta Chojnacka - wychowawca kl. 5c

JĘZYK NIEMIECKI

1.     Agnieszka Siwakowska - wychowawca kl. 7a

MATEMATYKA

1.     Maria Fajer - wychowawca kl. 6c
2.     Joanna Kopka
3.     Zofia Dąbrowska

PRZYRODA

1.     Sabina Dudar - wychowawca kl. 7c
2.     Anna Nowaczyk

MUZYKA

1.     Grażyna Baranowska

PLASTYKA

1.     Iwona Sobańska - wychowawca kl. 4a

TECHNIKA

1.     Iwona Sobańska

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

1.     Marta Chojnacka
2.     Dorota Malec-Lipowska - wychowawca kl. 4c

WYCHOWANIE FIZYCZNE

1.     Zenon Kurzydlak
2.     Jarosław Jaworski
3.     Małgorzta Wójtowicz - wychowawca kl. 4b
4.     Robert Pawlikowski

RELIGIA

1.     Lidia Lisiak
2.     Agnieszka Płachta

JĘZYK ANGIELSKI

1.        Sandra Cecotka - wychowawca kl. 5b
2.        Renata Bystrzycka - wychowawca kl. 7b
3.        Ewa Wojtasik
4.        Agata Pielużek


CHEMIA
1.        Urszula Zielonka

FIZYKA
1.        Anna Kosmowska

BIOLOGIA
1.       Sabina Dudar
2.       Iwona Jończyk


GEOGRAFIA
1.       Anetta Szewczyk

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

1.     Dorota Nowak

PEDAGODZY SPECJALNI (kl. 4-7)

1.    Anna Nowaczyk – kl. 4a
2.    Iwona Renosik- kl. 5a
3.    Agnieszka Walas - kl. 6a
4.    Katarzyna Kowalska - kl. 7a
5.    Dagmara Łągwa - Integracja Sensoryczna
6.    Krystyna Stzrelczyk


PEDAGOG SZKOLNY
Elżbieta Górka
- zajęcia wspomagajace metoda Montessori

LOGOPEDIA
Iwona Dąbrowska - terapie: logopedyczna i metodą Tomatisa

ŚWIETLICA

1.     Ewelina Grabowska - kierownik świetlicy
2.     Anna Miler

BIBLIOTEKA
Anna Misztela