Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Dyrekcja i kadra pedagogiczna

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Magdalena Bobras
- język angielski

------------------------------------------------------------------

Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Anna Eksman
----------------------------------------------------------------

NAUCZANIE ZINTEGROWANE

1.     Paulina Rybak- 2a, Anetta Wnuk (pedagog specjalny)
2.     Marta Biłek - 2b
3.     Edyta Kaźmierska- 2c
4.     Wiesława Kwiecień - 3a, Ewelina Manikowska - (pedagog specjalny), EEG Biofeedback
5.     Alina Mrozik - 3b
6.     Małgorzata Rucińska- 1a, Monika Wroniszewska (pedagog specjalny)
7.     Dorota Nowak - 1b
8.     Iwona Zborowska - 1c

-------------------------------------------------------------------------

JĘZYK POLSKI

1.     Alicja Pabich - wychowawca kl. 6a, "Ortograffiti"
2.     Beata Łuczyk - wychowawca kl. 5d
3.     Anetta Jakubik-Piątkowska
4.     Katarzyna Skóra - wychowawca kl. 7b
6.     Agnieszka Turniak

HISTORIA

1.    Marta Chojnacka - wychowawca kl. 6c
2.    Arkadiusz Eksman


WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

1.    Arkadiusz Eksman

JĘZYK NIEMIECKI

1.     Agnieszka Siwakowska - wychowawca kl.8a

MATEMATYKA

1.     Maria Fajer - wychowawca kl. 7c
2.     Joanna Kopka - wychowawca kl. 4b
3.     Zofia Dąbrowska - wychowawca kl. 4a

PRZYRODA

1.     Sabina Dudar - wychowawca kl. 8c
2.     Anna Nowaczyk

MUZYKA

1.     Grażyna Baranowska

PLASTYKA

1.     Iwona Sobańska - wychowawca kl. 5a
2.     Jadwiga Molka

TECHNIKA

1.     Iwona Sobańska

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

1.     Marta Chojnacka
2.     Dorota Malec-Lipowska - wychowawca kl. 5c
3.     Katarzyna Skóra - wychowawca kl. 7b

WYCHOWANIE FIZYCZNE

1.     Zenon Kurzydlak
2.     Jarosław Jaworski
3.     Małgorzta Wójtowicz - wychowawca kl. 5b
4.     Robert Pawlikowski

RELIGIA

1.     Lidia Lisiak
2.     Agnieszka Płachta

JĘZYK ANGIELSKI

1.        Sandra Motyl - wychowawca kl. 6b
2.        Renata Bystrzycka - wychowawca kl. 8b
3.        Ewa Wojtasik
4.        Magdalena Ostrowska-Anflik



CHEMIA
1.        Urszula Zielonka

FIZYKA
1.        Anna Kosmowska

BIOLOGIA
1.       Sabina Dudar
2.       Iwona Jończyk


GEOGRAFIA
1.       Dorota Lipowska-Malec

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

1.     Dorota Nowak
2.     Iwona Renosik

PEDAGODZY SPECJALNI (kl. 4-8)

1.    Anna Nowaczyk – kl. 5a
2.    Iwona Renosik- kl. 6a
3.    Agnieszka Walas - wychowawca kl. 7a
4.    Katarzyna Kowalska - kl. 8a
5.    Magdalena Grochowalska - kl. 4a
6.    Dagmara Łągwa - Integracja Sensoryczna
7.    Krystyna Strzelczyk


PEDAGOG SZKOLNY
Agnieszka Chwastowska

LOGOPEDIA
Iwona Dąbrowska - terapie: logopedyczna i metodą Tomatisa

ŚWIETLICA

1.     Ewelina Grabowska - kierownik świetlicy
2.     Anna Miler
3.     Jadwiga Molka

BIBLIOTEKA

Ewa Woźniak