W dniach 19 - 20 listopada 2014 r. szczypiorniści z naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Miasta w Mini Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców. Po zaciętej walce obie nasz reprezentacje uplasowały się na III miejscu.
W poniedziałek 3 listopada w Szkole Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Tryb. odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Jesienne wariacje".
21-06-2015

Brąz w zapasach

W piątek 14 listopada zapaśnicy z naszej szkoły brali udział w imprezie „Zapasy w każdej szkole” realizowanej w ramach programu „Mały mistrz” pod Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Współorganizatorem zawodów była  Akademia Sportu Andrzeja Suprona.
21-06-2015

Zawody w pływaniu

W czwartek 6 listopada 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Drużynowych Zawodach w Pływaniu.
W piątek 31 października 2014 r. w Hali „Relax” odbyło się zakończenie i podsumowanie  „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2013/2014”, której organizatorami byli Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
W sobotę 18 października 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Jesiennym Zlocie Szkolnych Kół PTSM.
W środę 8 października 2014 r. drużyna chłopców z naszej szkoły wzięła udział w "Jesiennym Turnieju Integracyjnym w Piłkę Nożną".
W piątek 3 października 2014 roku w Szkole Podstawowej numer 12 w Piotrkowie Trybunalskim odbył się konkurs „ Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie” realizowany w ramach Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa.
W piątek 3 października 2014 r. nasza szkoła brała udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych nad zbiornikiem Bugaj.