W środę 11 kwietnia odbyły się zawody w mini piłkę koszykową dziewcząt w ramach Szkolnej Ligi OSiR.
W sobotę 24 marca nasi uczniowie zdobyli III miejsce w XV edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego „Nie wypalaj trawy, przecież nie zabija się skowronków”.
09-03-2018

Turniej w mocowaniu

W piątek 9 marca 2018 r. nasi uczniowie wzięli udział w Szkolnej Lidze OSiR „Mocowanie Dziewcząt i Chłopców – II Turniej".
We wtorek 6 marca 2018 r. odbył się międzyszkolny konkurs Gry i Zabawy Ruchowe klas I - IV zorganizowany przez Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Szkołę Podstawową nr 13 w hali Relax.
W środę 28 lutego 2018 r. odbyły sie zawody o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego w koszykówce dziewcząt.
W poniedziałek 22 stycznia oraz czwartek 25 stycznia w Szkole Podstawowej nr 12 odbywały się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych.

We wtorek 9 stycznia oraz w środę 10 stycznia w Hali Relax odbył się turniej piłki ręcznej w ramach Szkolnej Ligi OSiR, w którym uczestniczyli uczniowie z klas V, VI i VII.

We wtorek  9 stycznia oraz w czwartek 11 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 16 odbyły się zawody Szkolnego Związku Sportowego o Mistrzostwo Piotrkowa Trybunalskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców.
Sukces naszych szczypiornistek odbił się szerokim echem w piotrkowskich mediach. Napisano o nim na portalach piotrkow.pl i epiotrkow.

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w VI edycji konkursu plastycznego "Zielone lasy, czyste wody, to dar przyrody" zorganizowanego przez  Klub Kultury Jaskółczyn .