Podsumowanie szkolnej ligi OSiR

W dniu 21 października 2019 r. w hali "Relax" odbyło się podsumowanie „Młodzieżowej Szkolnej Ligi OSiR 2018/2019” dla uczniów piotrkowskich szkół.

Zmagania sportowe odbywały się na obiektach OSiR-u od września  2018 roku do czerwca 2019 roku, w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna oraz mocowanie. Rywalizacja sportowa cieszyła się dużym zainteresowaniem i powodzeniem, dostarczając wiele emocji. W rozgrywkach brało udział dziewięć piotrkowskich szkół podstawowych: SP nr 2, SP nr 3, SP nr 5, SP nr 8, SP nr 10, SP nr 11, SP nr 12, SP nr 13, SP nr 16. Nasza szkoła w klasyfikacji generalnej uplasowała się na II miejscu. W nagrodę otrzymaliśmy czek w wysokości 1350 zł na zakup sprzętu sportowego.
Równocześnie odbyło się zakończenie współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego za rok 2018/2019. Tutaj nasz szkoła w klasyfikacji generalnej uplasowała się na miejscu III.