V Jesienny Zlot PTSM

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Rok szkolny 2009/2010 » V Jesienny Zlot PTSM

V Jesienny Zlot PTSM

W dniu 17.10.2009 uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Eweliny Grabowskiej wzięli udział w V JESIENNYM ZLOCIE SZKOLNYCH KÓŁ PTSM.

Celem zlotu było propagowanie zdrowego stylu życia i rekreacji, propagowanie wiadomości dotyczących własnego regionu turystycznego oraz zagadnień ekologicznych.

Trasa pieszej wędrówki biegła przez zabytkowe miejsca Piotrkowa. Długi, jesienny spacer zakończył się wspólnym śpiewaniem piosenek turystycznych w SP 12. W konkursie pływanie, konkursie ekologicznym i wiedzy o Piotrkowie zmagało się 8 uczniów naszej szkoły z  kl.V i VI w składzie: Izabela Adamczyk, Wiola Bałazińska, Igor Gabrych, Karolina Główczyńska, Eryk Jagodziński, Patrycja Jakóbczyk, Kinga Staniaszek, Daria Węgrzynowska. Nasza drużyna zajęła II miejsce. GRATULUJEMY!!!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma