Bardzo wysoki wynik sprawdzianu szóstoklasisty

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia » Rok szkolny 2012/2013 » Bardzo wysoki wynik sprawdzianu szóstoklasisty

Bardzo wysoki wynik sprawdzianu szóstoklasisty

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała informacje o wynikach sprawdzianu szóstoklasisty. Na sprawdzianie, który odbył się 4 kwietnia, szóstoklasista mógł zdobyć maksymalnie 40 punktów. Ogólnopolska przeciętna to 24,03 punktu.
Mamy powody do dumy! Z wynikiem 29,17 punktów nasza szkoła znalazła się na I miejscu wśród piotrkowskich podstawówek. Jesteśmy jedną z dwóch szkół w Piotrkowie, które uzyskały bardzo wysoki wynik ze sprawdzianu.

Średnia w szkołach województwa łódzkiego to 23,99 punktu, a w Piotrkowie 24,70.

Gratulujemy wszystkim naszym szóstoklasistom, bo to ich sukces!

Szczegółowe informacje nt. wyników sprawdzianu w woj. łódzkim znajdziecie w plikach do pobrania na dole strony głównej.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma