Edukacja bajeczna

W tym roku szkolnym uczniowie klas pierwszych, biorą udział w edukacjach bajecznych, organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury.

W październiku dzieci obejrzały bajkę pt. „Król Kruków”, a w czwartek 10 listopada bajkę „O szczęściu”. Po obejrzeniu każdej bajki uczniowie mają do wykonania zadanie. I tak uczniowie z klasy Ia, po obejrzeniu bajki pt. „Król Kruków” wykonały pracę zbiorową „Królestwo Kruków”, za którą otrzymali z rąk pani dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Elżbiety Łągwy- Szelągowskiej główną nagrodę w postaci książek. Po edukacji bajecznej korzystajac z pięknej jesiennej, słonecznej pogody uczniowie klas Ia i Ib udali się na spacer do parku w celu obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie jesienią.

H. Zawiślak

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma