Sportowe sukcesy w zawodach wojewódzkich

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia » Rok szkolny 2012/2013 » Sportowe sukcesy w zawodach wojewódzkich

Sportowe sukcesy w zawodach wojewódzkich

W dniu 11 czerwca 2013 r. nasza szkoła brała udział w Finale Wojewódzkim w Biegach Rozstawnych - Vena Sport Festiwal.

W czasie tej imprezy uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze.
Sztafeta szwedzka zajęła VI miejsce z czasem 2:53.25. Biegliśmy w składzie: Wiktorowska Julia, Osuch Marta, Jończyk Małgorzata, Chrzanowska Katarzyna.
Sztafeta 4x 100 m chłopcy zajęła VIII m z czasem 62,61. Biegliśmy w składzie :Topolski Filip, Topolski Jakub, Koźlik Kuba, Kamocki Kamil.
Niestety dwie  sztafeta 4x 100 dziewcząt, mimo bardzo dobrego czasu  w półfinałach, zostały zdyskwalifikowane z powodu popełnienia minimalnych błędów technicznych,
Skład sztafet: Gałązka Joanna, Winiarska Marta, Kłych Klaudia, Kubiś Natalia, Małecka Aleksandra,
Rejniak Iza, Smuga Martyna, Wochna Patrycja.
Sztafeta szwedzka i 4x100 chłopców uzyskały awans do zawodów Ogólnopolskich.
Gratulujemy !!!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma