Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

Jesteś tu: » Strona główna » Biblioteka szkolna » Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

Centrum służy czytelnikom jako źródło wiedzy w godzinach pracy biblioteki szkolnej.

1. Opiekunem ICIM jest nauczyciel bibliotekarz Anna Misztela.
  2. Z Centrum korzystać mogą nieodpłatnie wszyscy uczniowie oraz pracownicy j SP nr 5 w Piotrkowie Tryb.
  3. Komputery w bibliotece służą wyłącznie do celów edukacyjnych, tzn. do poszukiwań źródłowych za pomocą sieci Internetowej  oraz do wykorzystywania programów multimedialnych dostępnych w bibliotece.
  4. Jednorazowo można korzystać ze stanowiska komputerowego 45 minut..
  5. Przy jednym stanowisku mogą znajdować się maksymalnie dwie osoby, pracujące w ciszy i nie zakłócające rytmu pracy biblioteki.
  6. W Centrum istnieje możliwość wykonania pojedynczych wydruków tekstu tylko za zgodą opiekuna ICIM i po wcześniejszym zaopatrzeniu się we własny papier. Użytkownikowi nie wolno dokonywać jakichkolwiek napraw i przekonfigurowania sprzętu. Wszelkie nieprawidłowości oraz uszkodzenia sprzętu należy niezwłocznie zgłosić opiekunowi pracowni.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma