Wspaniałe wyniki sprawdzianu szóstoklasistów

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia » Rok szkolny 2009/2010 » Wspaniałe wyniki sprawdzianu szóstoklasistów

Wspaniałe wyniki sprawdzianu szóstoklasistów

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki tegorocznego sprawdzianu dla szóstoklasistów. Piotrków wypadł bardzo dobrze (26,97 pkt): lepiej od Łodzi (24,41 pkt) i powyżej średniej krajowej (24,56 pkt).

Powodem do dumy jednak jest wynik w naszej szkole, zdobyliśmy średnio 28,06 pkt. Szóstoklasiści spisali się na medal! Najwyższym wynikiem mogą pochwlić się uczniowie 6b, który osiągnęli średnik wynik w wysokości 32,67 pkt. Gratulujemy!Jesteśmy jedną z najlepszych publicznych szkół podstawowych w naszym mieście. Uplasowaliśmy się wśród szkół publicznych na drugim miejscu po SP nr 12 i przed SP nr 3.

Najlepsze szkoły publiczne w mieście:

1miejsce -  SP 12
2 miejsce - SP 5
3 miejsce - SP 3

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma