Najlepsze uczennice nagrodzone przez Prezydenta Miasta

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia » Rok szkolny 2012/2013 » Najlepsze uczennice nagrodzone przez Prezydenta Miasta

Najlepsze uczennice nagrodzone przez Prezydenta Miasta

Dnia 27 czerwca 2013 roku siedemdziesięciu czterech uczniów piotrkowskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych przybyło do Zamku Królewskiego, aby z rąk Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka odebrać listy gratulacyjne i nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2012/2013.

W gronie najlepszych znalazły się trzy uczennice naszej szkoły, które w minionym roku osiągnęły najwyższą średnią ocen oraz uzyskały wiele tytułów i nagród w konkursach przedmiotowych. Są to: Adrianna Kafarska, Anna Robert i Marta Winiarska - uczennice klasy VIa. Gratulacje!
O uroczystości przeczytacie  na stronie: http://www.piotrkow.pl/nasze-miasto/aktualnosci/prezydent-nagrodzil-uczniow-

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma