Czym zawodowo zajmują się nasi rodzice?

Jesteś tu: » Strona główna » Co w klasach pierwszych piszczy? » Rok szkolny 2011/2012 » Czym zawodowo zajmują się nasi rodzice?

Czym zawodowo zajmują się nasi rodzice?

Uczniowie klasy Ia cyklicznie będą poznawać interesujące zawody swoich rodziców.

22 listopada odbyło się spotkanie z mamą Natalii, panią Małgorzatą Kacprzykowską pracującą w banku. Na spotkaniu mama Natalii poszerzyła wiedzę dzieci na temat powstawania monet i banknotów. Uczniowie dowiedzieli się również wiele rzeczy związanych z funkcjonowaniem banku, m.in. co to są i jak działają bankomaty. Pani Kacprzykowska pokazała uczniom, w jaki sposób można sprawdzić, czy pieniądz jest fałszywy, jak wypełnia się formularze w banku. Lekcja była bardzo ciekawa. Wszyscy po tym spotkaniu postanowili oszczędzać. 23 listopada odbyło się spotkanie z tatą Andrzeja, panem Maciejem Sobańskim, pracownikiem Zespołu Nadpilicznych Parków Krajobrazowych. Pan Sobański opowiedział dzieciom w jaki sposób zwierzęta przygotowują się do zimy. Pierwszaki z niecierpliwością czekają na następne spotkanie.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma