Król i Królowa Uprzejmości 2013

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Rok szkolny 2012/2013 » Król i Królowa Uprzejmości 2013

Król i Królowa Uprzejmości 2013

Po raz pierwszy w w naszej szkole wybraliśmy Króla i Królową Uprzejmości.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym zorganizowane zostały wybory Króla i Królowej Uprzejmości. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na kolegę i koleżankę, którzy według niego zasługują na ten zaszczytny tytuł. Po zliczeniu wszystkich oddanych głosów okazało się, że Królową Uprzejmości 2013 została Oliwia Szadkowska z kl. VIb a Królem - Igor Woźniak z kl. IIIa.
Zwycięzcom gratulujemy! Mamy nadzieję, że wybory te na stałe wpiszą się do tradycji naszej szkoły.

Opiekunki SU: Marta Nowakowska, Alina Mrozik, Iwona Renosik i Anna Nowaczyk podziękowały również uczniom zaangażowanym w pracę samorządu w roku szkolnym 2012/2013.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma