Jesteś tu: » Strona główna » Biblioteka szkolna

Czynna od poniedziałku do piątku

Od godz. 8.00 do 14.00

Biblioteka jest ośrodkiem edukacji czytelniczej i medialnej, posiada czytelnię, w której można korzystać z księgozbioru podręcznego oraz przytulne miejsce do czytania dla chętnych czytelników. W skład księgozbioru wchodzą lektury szkolne, lektury uzupełniające, wybrane pozycje z literatury. W czytelni wydzielony jest księgozbiór podręczny: literatura popularnonaukowa, encyklopedie.

Tutaj też znajduje się pracownia multimedialna, w której uczniowie mogą korzystać z zasobów Internetu.Stanowiska komputerowe w czytelni szkoły zostały zainstalowane w celu wyszukiwania informacji. Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej (ICIM) czynne jest w godzinach pracy biblioteki. Opiekunem biblioteki szkolnej jest Anna Misztela.

Nasi uczniowie odwiedzają też bibliotekę miejską, gdzie uczestniczą w spotkaniach z autorami książek i poznają zasoby biblioteki publicznej oraz uczestniczą w lekcjach bibliotecznych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki!

Centrum służy czytelnikom jako źródło wiedzy w godzinach pracy biblioteki szkolnej.

Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma