Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Rok szkolny 2012/2013

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 8 =

"Złoty Absolwent roku szkolnego 2012/13" i "Aktywny uczeń klas I-III"

„Złotym Absolwentem roku szkolnego 2012/13” zostały uczennice klasy VIa Adrianna Kafarska, Anna Robert i Marta Winiarska.
Tytuł „Aktywnego ucznia klas I – III” przypadł w udziale uczennicy klasy IIIb Natalii Gajdzie oraz uczniowi klasy IIIa Adamowi Krześlakowi.

Wzorowi uczniowie - I semestr roku szkolnego 2012/2013

4 lutego 2013 r. najlepsi uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor Bożeny Nowik i pani wicedyrektor Elżbiety Górki  odznakę Wzorowego Ucznia Szkoły Podstawowej nr 5. Wyróżnieni uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2012/2013 osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,5 oraz otrzymali bardzo dobrą lub wzorową ocenę z zachowania.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Oto nagrodzeni uczniowie.

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 1c

Aleksandra Balicka

Wiktor Beczko

Maria Bronka

Mikołaj Chrobot

Antoni Jankowski

Ada Miedzianowska – Szulc

Maciej Jaworski

Wiktoria Karlińska

Mateusz Krasoń

Sebastian Kwiecień

Oliwia Wąsowicz

Daniel Szymański

Mateusz Meckier

Magdalena Miara

Elżbieta Nawrocka

Bartosz Rygielski

Wiktoria Dudar

Anna Kafarska

Aleksandra Kosmowska

Kacper Krasiński

Jagoda Łojek

Ernest Masiarek

Amelia Rucińska

Maria Sakrajda

Zuzanna Sobieraj

Natalia Wójtowicz

Weronika Robakowska

Weronika Kozielewska

Klasa 2a

Klasa 2b

Klasa 2c

Szymon Bednarek

Wiktoria Jażdż

Natalia Kacprzykowska

Damian Kacprzykowski

Roksana Kruz

Filip Malinowski

Julia Mądra

Patryk Nagórka

Miłosz Rudzki

Dominik Smokowski

Filip Trzeciak

Wiktoria Czubaszek

Marika Dimen

Kinga Edyk

Adam Górka

Nikola Lorent

Patryk Magiera

Oliwia Ostrowska

Natalia Tuchowska

Igor Zajączkowski

Natalia Żuber

Oskar Gałecki

Ewa Kłych

Roxana Seroka

Klasa 3a

Klasa 3b

 

Adam Krześlak

Zuzanna Olszewska

Zuzanna Małkowska

Dominik Baranowski

Wiktor Chimiak

Natalia gajda

Kaja Kukułka

Olaf Strzelecki

Oliwia Szcześniak

Bartłomiej Szubert

Kamil Włudarczyk

Patrycja Rosińska

 

 

Klasy 4-6

 

Klasa 4a

Klasa 4b

Klasa 4c

Adam Dębny

Alicja Cygan

Justyna Kacprzykowska

Patrycja Karlińska

Mateusz Gliszczyński

Bruno Michalik

Martyna Reczyk

Anna Kaźmierczak

Zuzanna Dołgin

Jakub Lec

Patryk Stańczyk

Szymon Szczepocki

Klasa 5a

Klasa 5b

 

Adrian Jończyk

Anna Ciesielska

Klaudia Wójcik

Michał Bąbol

Katarzyna Chrzanowska

Maciej Szubert

Filip Topolski

Jakub Topolski

Patrycja Wochna

 

Klasa 6a

Klasa 6b
 

 

Weronika Dębna

Adrianna Kafarska

Tomasz Pietrusiewicz

Anna Robert

Marta Winiarska

Piotr Golanowski

Małgorzata Jończyk

Kinga Motylewska

Emil Mizera

Partyk Sztuk

Partyk Wojtysiak

 
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.