Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Rok szkolny 2013/2014

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =

"Złoty Absolwent roku szkolnego 2013/2014" i "Aktywny Uczeń klas I - III"

„Złotym Absolwentem roku szkolnego  2013/2014”  został uczeń klasy VIa  Michał Zelcer.
Tytuł  „Aktywnego  Ucznia klas I – III”  przypadł  w udziale  uczennicom  klasy IIIb Natalii Tuchowskiej i Wiktorii Czubaszek.

Wzorowi uczniowie - I semestr roku szkolnego 2013/2014

W czwartek 6 lutego 2014 r. najlepsi uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor Bożeny Nowik i pani wicedyrektor Elżbiety Górki odznakę Wzorowego Ucznia Szkoły Podstawowej nr 5.

Wyróżnieni uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2013/2014 osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75 oraz otrzymali bardzo dobrą lub wzorową ocenę z zachowania. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Nagrodzeni uczniowie

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 1c

Damian Andrzejczak

Krzysztof Gliszczyński

Szymon Iwański

Nelly Pacyniak

Mateusz Gałązka

Jakub Grzeszek

Antoni Jędrych

Wiktoria Lenarcik

Adrian Sąciński

Justyna Stachecka

Antoni Eksman

Oliwier Holak

Piotr Kurzydlak

Oliwier Mękarski

Patryk Michalak

Dominika Natkaniec

Maksymilian Nowakowski

Kinga Ratajska

Izabela Rejniak

Anna Winiarska

Julia Wójcik

Maciej Wypych

Aleksandra Zamczała

Klasa 2a

Klasa 2b

Klasa 2c

Aleksandra Balicka

Wiktoria Beczko

Maria Bronka

Mikołaj Chrobot

Antoni Janikowski

Wiktoria Karlińska

Sebastian Kwiecień

Ada Miedzianowska-Szulc

Daniel Szymański

Magdalena Miara

Mateusz Meckier

Elżbieta Nawrocka

Bartosz Rygielski

Wiktoria Dudar

Aleksandra Kosmowska

Weronika Kozielewska

Jagoda Łojek

Ernest Masiarek

Anna Pabich

Mateusz Pacan

Weronika Robakowska

Amelia Rucińska

Zuzanna Sobieraj

Natalia Wójtowicz

Klasa 3a

Klasa 3b

Klasa 3c

Szymon Bednarek

Wiktoria Jażdż

Natalia Kacprzykowska

Damian Kacprzykowski

Roksana Kruz

Filip Malinowski

Julia Mądra

Patryk Nagórka

Miłosz Rudzki

Filip Trzeciak

Dobromiła Westrych

Wiktoria Czubaszek

Kinga Edyk

Adam Górka

Nikola Lorent

Oliwia Ostrowska

Natalia Tuchowska

Igor Zajączkowski

Natalia Żuber

Oskar Gałecki

Ewa Kłych

Oskar Kowalczyk

Roxana Seroka

Adrian Stańczyk

 

Klasy 4-6

 

Klasa 4a

Klasa 4b

 
 

Dominik Baranowski

Wiktor Chimiak

Natalia Gajda

Kaja Kukułka

Kamil Włudarczyk

Oliwia Szcześniak

Olaf Strzelecki

Patrycja Rosińska

Bartłomiej Szubert

 

Klasa 5a

Klasa 5b

Klasa 5c

Alicja Cygan

Adam Dębny

Justyna Kacprzykowska

Patrycja Karlińska

Bruno Michalik

Martyna Reczyk

   

Klasa 6a

Klasa 6b

 

Michał Zelcer

Maciej Szubert

 

 

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.