Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Rok szkolny 2014/2015

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =

"Złoty Absolwent roku szkolnego 2014/2015" i "Aktywny Uczeń klas I - III"

„Złotym Absolwentem roku szkolnego  2014/2015”  zostały uczenice klasy VIa  Patrycja Karlińska i Justyna Kacprzykowska.
Tytuł  „Aktywnego  Ucznia klas I – III”  przypadł  w udziale  uczennicom  Marii Bronce z klasy IIIa oraz Wiktorii Dudar i Annie Pabich z klasy IIIc.


Wzorowi uczniowie - I semestr roku szkolnego 2014/2015

W środę 18 lutego 2015 r. najlepsi uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor Bożeny Nowik i pani wicedyrektor Elżbiety Górki odznakę Wzorowego Ucznia Szkoły Podstawowej nr 5.

Wyróżnieni uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2014/2015 osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75 oraz otrzymali bardzo dobrą lub wzorową ocenę z zachowania. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Nagrodzeni uczniowie

Klasa 1a

Klasa 1b

Klasa 1c

Amelia Beczko

Olga Bobrowska

Witold Dudek

Zuzanna Kuśmierczyk

Aleksandra Majkowska

Natalia Pyć

Amelia Szymańska

Wiktor Baranowski

Dominika Błaszczyk

Maja Merk

Katarzyna Misztela

Filip Nowak

Weronika Pabich

Martyna Ratajska

Alicja Szmitka

Julia Jamruszka

Zuzanna Kłych

Adam Kocemba

Adrianna Kołodziejska

Nadia Krasińska

Oliwia Mielczarek

Maja Radziejewska

Maja Zygmuntowicz

Klasa 1d

Klasa 2a

Klasa 2b

Dominik Adamczyk

Marta Kopertowska

Adrian Lipowski

Łucja Łukasik

Franciszek Sadziak

Maria Wąs

Damian Andrzejczak

Bartosz Cygan

Krzysztof Gliszczyński

Nelly Pacyniak

Bartosz Rękorajski

Mateusz Gałązka

Jakub Grzeszek

Antoni Jędrych

Wiktoria Lenarcik

Adrian Sąciński

Justyna Stachecka

Klasa 2c

Klasa 3a

Klasa 3b

Antoni Eksman

Oliwier Holak

Oliwier Mękarski

Patryk Michalak

Maksymilian Nowakowski

Kinga Ratajska

Izabela Rejniak

Anna Winiarska

Maciej Wypych

Aleksandra Zamczała

Aleksandra Balicka

Wiktor Beczko

Maria Bronka

Mikołaj Chrobot

Antoni Janikowski

Wiktoria Karlińska

Sebastian Kwiecień

Adrianna Miedzianowska-Szulc

Daniel Szymański

Dawid Bernacki

Mateusz Meckier

Magdalena Miara

 

 

 

 

 

 

Klasa 3c

 

 

Wiktoria Dudar

Marika Gronowska

Anna Kafarska

Aleksandra Kosmowska

Weronika Kozielewska

Ernest Masiarek

Anna Pabich

Amelia Rucińska

Zuzanna Sobieraj

Natalia Wójtowicz

Wiktoria Zamczała

 

 

 

Klasy IV - VI

Klasa 4a

Klasa 4b

Klasa 4c

Szymon Bednarek

 Wiktoria Jażdż

 Damian Kacprzykowski

 Natalia Kacprzykowska

 Roksana Kruz

 Filip Malinowski

 Julia Mądra

 Filip Trzeciak

Adam Górka

Nikola Lorent

Oliwia Ostrowska

Ewa Kłych

 Roksana Seroka

Klasa 5a

Klasa 5b

 
 

Dominik Baranowski

 Wiktor Chimiak

 Natalia Gajda

 

Klasa 6a

Klasa 6b

Klasa 6c

Alicja Cygan

Adam Dębny

Justyna Kacprzykowska

Patrycja Karlińska

Bruno Michalik

Martyna Reczyk