Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Rok szkolny 2016/2017

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =

Wzorowi uczniowie - I semestr roku szkolnego 2016/2017
W środę 1 lutego 2017 r. najlepsi uczniowie odebrali z rąk pani dyrektor Magdaleny Bobras i pani wicedyrektor Elżbiety Górki odznakę Wzorowego Ucznia Szkoły Podstawowej nr 5.

Wyróżnieni uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2016/2017 osiągnęli średnią ocen co najmniej 4,75 oraz otrzymali bardzo dobrą lub wzorową ocenę z zachowania. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Nagrodzeni uczniowie:
 

Klasa Ia Klasa Ib    
Gałas Marcel
Jagiełło Iga
Karmowska Hanna
Kolasińska Alina
Osuch Amelia
Tawrel Filip
Twardowska Alicja
Wędzonka Adam
 
Ałaszewska Zuzanna
Błaszczyk Bartosz
Jabłońska Maja
Jończyk Julita
Kowalski Oskar
Lenarczyk Nikola
Pietras Julia
Szymczyk Kalina
Zimnica Julia
   
Klasa IIa Klasa IIb Klasa IIc  
Bielecka Wiktoria
Bronka Weronika
Eksman Maria
Jędrych Aniela
Kacpura Hanna
Karolczyk Adam
Kowalczyk Aleksandra
Nowakowski Filip
Ostrowski Gabriel
Trelka Wiktoria
Gielec Zuzanna
Ceglarek Maja
Galuś Filip
Niewieczerzał Oliwier
Rosińska Laura
Zatorska Lena
Ceglarek Gabriela
Kabziński Emil
Łojek Natalia
Magiera Urszula
Malczyk Hanna
Malec Julia
Malinowska Agata
Masłowska Pola
Michalak Jakub
Nurkowski Hubert
Pasek Tobiasz
Stańczyk Aleksandra
 
Klasa IIIa Klasa IIIb Klasa IIIc Klasa IIId
Beczko Amelia
Bobrowska Olga
Gibasiewicz Zuzanna
Kuśmierczyk Zuzanna
Majkowska Aleksandra
Pyć Natalia
Szymańska Amelia
Baranowski Wiktor
Błaszczyk Dominika
Merk Maja
Misztela Katarzyna
Nowak Filip
Pabich Weronika
Ratajska Martyna
Szmitka Alicja
Jamruszka Julia
Kołodziejska Adrianna
Kłych Zuzanna
Mielczarek Oliwia
Radziejewska Maja
Zygmuntowicz Maja
Adamczyk Dominik
Kopertowska Marta
Lipowski Adrian
Łukasik Łucja
Sadziak Franciszek
Wąs Maria
Klasa IVa Klasa IVb Klasa IVc  
Cygan Bartosz
Pacyniak Nelly
Rejniak Patrycja
Rękorajski Batrosz
Jędrych Antoni
Sąciński Adrian
Eksman Antoni
Holak Oliwier
Jakóbczyk Andżelika
Kurzydlak Piotr
Mękarski Oliwier
Michalak Patryk
Natkaniec Dominika
Nowakowski Maksymilian
Ratajska Kinga
Rejniak Izabela
Winiarska Anna
Wypych Maciej
Zamczała Aleksandra
 
Klasa Va Klasa Vc    
Balicka Aleksandra
Beczko Wiktor
Bronka Maria
Janikowski Antoni
Karlińska Wiktoria
Krawczyk Karol
Kwiecień Sebastian
Miedzianowska-Szulc Ada
Dudar Wiktoria
Gronowska Marika
Kosmowska Aleksandra
Kozielewska Weronika
Łojek Jagoda
Pabich Anna
Robakowska Weronika
Rucińska Amelia
Sakrajda Maria
Sobieraj Zuzanna
Zamczała Wiktoria
   
Klasa VIa Klasa VIb Klasa VIc  
Kacprzykowski Damian
Kruz Roksana
Mądra Julia
Dimen Marika
Edyk Kinga
Kozioł Kalina
Lorent Nikola
Ostrowska Oliwia
Kłych Ewa
Seroka Roxana