Szkoła Podstawowa nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Rok szkolny 2017/2018

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 7 =

"Aktywny Uczeń klas I - III"
Tytuł  „Aktywnego  Ucznia klas I – III”  przypadł  w udziale  uczennicy klasy IIIc Urszuli Magierze.

Wzorowi uczniowie - I semestr roku szkolnego 2017/2018
 

KLASY I
Klasa Ia Klasa Ib Klasa Ic
Buczniewa Adelina Banasik Karina Bochan Lena
Borkowska Ewa Cieśliczka Krzysztof Ceglarek Marta
Cytryna Wiktor Jankowska Zuzanna Dybicz Igor
Grzejdziak Karolina Jóźwik Ada Gajewski Jakub
Kowalczyk Jakub Kolka Marcin Kubala Maja
Podpora Kacper Pielużek Aleksandra Mackenberg Oskar
Pietrzyk Dominik Strzelecki Szymon Malec Igor
Simińska Lena Szymczyk Mateusz Młynarczyk Gabriela
Stępień Wiktor Kotas Jakub Nowak Kinga
  Telążka Alicja Rucińska Natalia
  Malczyk Zofia Sadura Antonina
    Słomka Aleksander
    Szczepanik Amelia
    Szelewska Julia
    Szymczyk Gabriel
    Wiktorowski Seweryn
KLASY II
Klasa IIa Klasa IIb  
Jagiełło Iga Ałaszewska Zuzanna  
Karmowska Hanna Błaszczyk Bartosz  
Tawrel Filip Jabłońska Maja  
Twardowska Alicja Pietras Julia  
Kolasińska Alina Lenarczyk Nikola  
Gałas Marcel Jończyk Julita  
Osuch Amelia Szymczyk Kalina  
  Zimnica Julia  
  Kowalski Oskar  
KLASY III
Klasa IIIa Klasa IIIb Klasa IIIc
Bronka Weronika Ceglarek Maja Ceglarek Gabriela
Eksman Maria Galus Filip Łojek Natalia
Jędrych Aniela Niewieczerzał Oliwier Magiera Urszula
Kacpura Hanna Rosińska Laura Malczyk Hanna
Karolczyk Adam Zatorska Lena Malinowska Agata
Kowalczyk Aleksandra   Michalak Jakub
Nowakowski Filip   Pasek Tobiasz
Ostrowski Gabriel   Stańczyk Aleksandra
Skorupa Łukasz   Nurkowski Hubert
Trelka Wiktoria   Łoś Weronika
    Kabziński Emil
    Malec Julia
    Masłowska Pola
KLASY IV
Klasa IVa Klasa IVb Klasa IVc
Adamus Oliwier Strzelecki Kacper Mielczarek Oliwia
Pyć Natalia Baranowski Wiktor Jamruszka Julia
Gibasiewicz Zuzanna Szmitka Alicja Zygmuntowicz Maja
Beczko Amelia Nowak Filip Kłych Zuzanna
Bobrowska Olga Krych Hanna  
Kuśmierczyk Zuzanna Lorent Oliwia  
Majkowska Aleksandra Błaszczyk Dominika  
Szymańska Amelia Ratajska Martyna  
  Kurasik Julia  
  Edyk Igor  
Klasa IVd    
Adamczyk Dominik    
Chmura Natalia    
Kopertowska Marta    
Łukasik Łucja    
Wąs Maria    
KLASY V
Klasa Va Klasa Vb KlasaVc
Andrzejczak Damian Jędrych Antoni Eksman Antoni
Cygan Bartosz Lenarcik Wiktoria Holak Oliwier
Pacyniak Nelly   Mękarski Oliwier
Rękorajski Bartosz   Natkaniec Dominika
    Nowakowski Maksymilian
    Ratajska Kinga
    Rejniak Izabela
    Winiarska Anna
    Wypych Maciej
    Zamczała Aleksandra
KLASY VI
Klasa VIa Klasa VIc  
Balicka Aleksandra Dudar Wiktoria  
Karlińska Wiktoria Pabich Anna  
Kwiecień Sebastian Bronka Maria  
Krawczyk Karol Kozielewska Weronika  
Beczko Wiktor Kosmowska Aleksandra  
  Robakowska Weronika  
  Gronowska Marika  
  Kafarska Anna  
  Łojek Jagoda  
  Wójtowicz Natalia  
  Dybicz Julia  
  Rucińska Amelia  
  Ścieglińska Nadia  
  Zamczała Wiktoria  
KLASY VII
Klasa VIIa Klasa VIIb Klasa VIIc
Kacprzykowski Damian Dimen Marika Seroka Roxana
Kruz Roksana Lorent Nikola