Mikołajkowe mocowanie

W środę 5 grudnia 2018 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się Mikołajkowy Turniej w Mocowaniu klas IV-V.

W zawodach wzięło udział 46 osób. Zawodnicy i zawodniczki  zostali sklasyfikowani od najlżejszego do najcięższego  i podzieleni na cztero i pięcioosobowe grupy. W grupie walki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Walka toczyła się do dwóch wygranych punktów. W przypadku remisu odbywała się walka z piłką. Zwycięzcy w swoich kategoriach wagowych otrzymali pamiątkowe medale. Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody - głośniki bezprzewodowe, których fundatorem nagród była Rada Osiedla "Przyszłość".

Zwycięzcy w poszczególnych kategorii wagowych:
Paul Aleksander, Duda Amelia, Zajączkowski Kacper, Kocemba Adam, Górecka Julia, Malec Julia, Łukasik Łucja, Cieślak Maja, Malec Julia, Krych Hanna, Kocemba Zuzanna, Mielczarek Oliwia, Kondaszewski Oliwier, Jakubczyk Dominik.